Odpowiedz

Zwiększenie raty kredytu

Chciałabym uzyskać odpowiedź na pewne nurtujące mnie pytanie.

Otóż od listopada posiadam kredyt hipoteczny z ratą stałą. Aktualnie czekamy na wpis do kw. 

Ostatnio zrobiłam nadpłatę kredytu (dość małą kwotą, ale to akurat raczej nieistotne). Kiedy nadpłata została zaksięgowana, zmienił się oczywiście harmonogram spłaty, tyle że rata wzrosła. O małą kwotę, ale jednak. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego? 

Odpowiedz
0 Lajków
lililjan91
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 598 wyświetleń)

Re: Zwiększenie raty kredytu

Napisz do nas, proszę, na czacie w swojej bankowości internetowej lub skontaktuj się z nami telefonicznie 32 357 00 57 (dni robocze 7:30-21:00 i soboty 8:00-16:00). Nasi specjaliści to dla Ciebie wyjaśnią. Przez społeczność nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 476 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy