Odpowiedz

Zwiększenie raty kredytu

Chciałabym uzyskać odpowiedź na pewne nurtujące mnie pytanie.

Otóż od listopada posiadam kredyt hipoteczny z ratą stałą. Aktualnie czekamy na wpis do kw. 

Ostatnio zrobiłam nadpłatę kredytu (dość małą kwotą, ale to akurat raczej nieistotne). Kiedy nadpłata została zaksięgowana, zmienił się oczywiście harmonogram spłaty, tyle że rata wzrosła. O małą kwotę, ale jednak. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego? 

Odpowiedz
0 Lajków
lililjan91
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 755 wyświetleń)

Re: Zwiększenie raty kredytu

Napisz do nas, proszę, na czacie w swojej bankowości internetowej lub skontaktuj się z nami telefonicznie 32 357 00 57 (dni robocze 7:30-21:00 i soboty 8:00-16:00). Nasi specjaliści to dla Ciebie wyjaśnią. Przez społeczność nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 633 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Aktualny Czas wydania decyzji

Moj wniosek złożony 25 lipca i dalej na pkt 2. Juz raz chcieli papiery ktore i tak mają. Tragedia 

01-09-2024
Re: BLIK a bankomaty

No właśnie czytałem, że PEKAO ma jakieś systemy archaiczne. Ale ludzie i tak chwalą.

PKO BP przynajmniej ma nowy system (kilka lat temu stworzony) i dla tych co nie wiedzą, BLIK powstał w oparciu o sys

...

31-08-2024
Re: BLIK a bankomaty

Ja ofertę Pekao znam, korzystałem z konta u nich. Problem w tym, że oferta to nie wszystko. A Pekao technologicznie i w przypadku podejścia do klienta leży i kwiczy.

To bank z procedurami z przed 20-30

...

31-08-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy