02-01-2020 08:21
Chciałabym uzyskać odpowiedź na pewne nurtujące mnie pytanie.
Otóż od listopada posiadam kredyt hipoteczny z ratą stałą. Aktualnie czekamy na wpis do kw.
Ostatnio zrobiłam nadpłatę kredytu (dość małą kwotą, ale to akurat raczej nieistotne). Kiedy nadpłata została zaksięgowana, zmienił się oczywiście harmonogram spłaty, tyle że rata wzrosła. O małą kwotę, ale jednak. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego?
03-01-2020 13:14
Napisz do nas, proszę, na czacie w swojej bankowości internetowej lub skontaktuj się z nami telefonicznie 32 357 00 57 (dni robocze 7:30-21:00 i soboty 8:00-16:00). Nasi specjaliści to dla Ciebie wyjaśnią. Przez społeczność nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach.
Chcielibyśmy tutaj pomóc, jednak potrzebujemy zweryfikować informacje zawarte w Twojej umowie. Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane - na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią hipote
... 21-08-2026Przez Społeczność nie możemy sprawdzić Twojej sytuacji. Prosimy, napisz do nas na czacie w Moim ING. Tam możemy przyjąć zgłoszenie techniczne, aby sprawdzić całą sytuację.
20-08-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |