Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zwiększenie kwoty kredytu hipotecznego na wykończenie mieszkania

Witam serdecznie,

Mam kredyt hipoteczny na mieszkanie, które jest w trakcie budowy. Oddanie przełom 2021/2022. Chce dobrać kredyt hipoteczny na wykończenie elementów nieruchomych, tj. podłogi, ścian, itp.

Czy istnieje taka możliwość?
Odpowiedz
0 Lajków
Vlodyx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 112 wyświetleń)

Re: Zwiększenie kwoty kredytu hipotecznego na wykończenie mieszkania

Vlodyx w takiej sytuacji kwota, o jaką mógłbyś dodatkowo wnioskować, nie może być mniejsza niż 20 000 zł. Naszą decyzję podejmiemy na podstawie wniosku, który możesz złożyć u doradcy, z którym kompletujesz dokumenty do kredytu. Na podstawie wniosku kredytowego sprawdzimy możliwości finansowe i podejmiemy decyzję w tej sprawie.

 

 

 

 
 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1148
226
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 056 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Blokada depozytu na karcie debetowej przy wynajęciu auta - czy jest możliwa?

Karta kredytowa blokuje depozyt z limitu kredytowego, więc nie zamrażasz własnych pieniędzy.
Przy karcie debetowej blokada idzie z Twojego konta, więc realnie tracisz dostęp do własnych środków na jaki

...

23-05-2026
Re: Decyzja kredytowa w analizie od 23.04

W sprawie wniosku, proszę Cię o kontakt bezpośrednio z pośrednikiem kredytowym, przez którego składałeś wniosek lub o kontakt ze specjalistą w placówce.

23-05-2026
Re.: Blokada depozytu na karcie debetowej przy wynajęciu auta - czy jest możliwa?

a jaka jest różnica pomiędzy zakładaniem depozytu na karcie debetowej a karcie kredytowej? Mogę mieć dużo środków na koncie w momencie rezerwacji samochodu na karcie debetowej a robienie depozytu na k

...

23-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy