Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zwiększenie kredytu hipotecznego

Witam,

Razem z żoną wzięliśmy kredyt hipoteczny na zakup domu. Dom przeszedł gruntowny remont. Czy istnieje możliwość zwiększenia kredytu hipotecznego żeby dokończyć remont?

Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Kowa1509
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 544 wyświetleń)

Re: Zwiększenie kredytu hipotecznego

Na ten moment możemy zaproponować Wam tylko nowy kredyt hipoteczny na remont domu. Minimalna kwota kredytu hipotecznego to 70 000 zł. Łączna wartość dwóch kredytów nie może przekroczyć 80% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie.

Możecie też skorzystać z rozwiązania jakim jest nowy kredyt na spłatę obecnego + dobranie dodatkowej kwoty na remont.

 

Zapraszam Was do kontaktu z infolinią hipoteczną naszego banku pod numerem 32 357 00 65. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00 i w soboty 8:00-16:00.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 521 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat wciągnął pieniądze

Cześć wszystkim,

 

Niestety w zeszły czwartek wpłatomat planetcash wciągnął mi 15200zł Emotikon: Smutny

 

Od razu zadzwoniłem na infolinię i zgłosiłem reklamację. Pan powiedział że sprawa najpewnie zostanie wyjaśniona w

...

19-03-2024
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy