Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zwiększenie kredytu hipotecznego o koszt wykończenia mieszkania

Witam,

 

chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zwiększenia wartości już udzielonego kredytu hipotecznego, ale nie uruchomionego jeszcze w całości (2 z 4 wykorzystano), pod zakup mieszkania od dewelopera? Kredyt finansuje nieruchomość w wysokości 80%, dodatkowe środki przeznaczone byłby na wykończenie mieszkania. Drugie pytanie, to jaka byłaby ewentualnie minimalna kwota o jaką mógłbym zwiększyć swój kredyt?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Mefes
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-08-2017
Wiadomość 1 z 4 (5 611 wyświetleń)

Re.: Zwiększenie kredytu hipotecznego o koszt wykończenia mieszkania

W opisanej sytuacji możemy zaproponować wyłącznie nowy kredyt. Minimalna kwota nowego kredytu to 70 000 zł.

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
144
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 564 wyświetleń)

Re.: Zwiększenie kredytu hipotecznego o koszt wykończenia mieszkania

Rozumiem. A w takim razie kiedy mógłbym składać wniosek o drugi kredyt ? Musze czekać do chwili uruchomienia ostatniej transzy czy może moge składać wniosek już "dzisiaj" ? 

Odpowiedz
0 Lajków
Mefes
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-08-2017
Wiadomość 3 z 4 (5 547 wyświetleń)

Re.: Zwiększenie kredytu hipotecznego o koszt wykończenia mieszkania

[ Edytowane ]

@Mefes Nie musisz czekać do uruchomienia ostatniej transzy kredytu hipotecznego. Wniosek o nowy kredyt możesz złożyć w dowolnym momencie.

 

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1088
216
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (5 485 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Proszę jeszcze o interwencję . Ponieważ pieniądze liczy solid . Pracownik banku nie może wejść do pokoju . Dużo jest informacji że nie raz nie dwa bank twierdzi że nie było nadwyżki . To jest logiczne...

06-10-2024
Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Borykam się z podobnym problemem i za nic nie mogę zrozumieć takiej decyzji.

Do tej pory mieliśmy razem z bliską mi osobą dodane nawzajem swoje karty w GPay, w telefonach, aby, w razie problemów, można

...

06-10-2024
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy