Odpowiedz

Zmiana w projekcie

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące zmiany nieistotnej w projekcie, na podstawie którego budujemy i otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ing. Postanowiliśmy zrezygnować z kominka, tym samym nie będzie komina w salonie. Nasz kierownik budowy orzekł, ze z budowlanego punktu widzenia jest to zmiana nieistotna i nie potrzeba projektu zamiennego. Jednak zastanawiam się czy taką zmianę muszę zgłaszać w banku? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
aluap
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
20-03-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 693 wyświetleń)

Re: Zmiana w projekcie

Miło mi czytać, że korzystasz z naszych usług 😉 Nie musisz jednak zgłaszać zmian, jakie wprowadzasz podczas budowy domu, o ile nie będą miały wpływu na zmianę budżetu. Jeśli będziesz chciała dobrać pieniądze do obecnej kwoty, możemy poprosić o dodatkowe dokumenty.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 628 wyświetleń)

Re: Zmiana w projekcie

Witam. Może Pani nadmienić jakie to dokładnie zmiany podczas budowy mogą mieć wpływ na zmianę budżetu?
Odpowiedz
0 Lajków
bartoszns
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-08-2020
Wiadomość 3 z 4 (3 190 wyświetleń)

Re: Zmiana w projekcie

@bartoszns Twój budżet może się zmienić w momencie, gdy zmieni się kosztorys np. przez wzrost bieżących cen materiałów lub przez zmiany w Twoim projekcie.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (3 125 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy