Odpowiedz

Zmiana stopy procentowej

Dzień dobry, zauważyłem na wyciągu ze spłaty kredytu następującą pozycję (pojawia się kilkukrotnie co się okazało):

Zmiana stopy procentowej

Zdziwił mnie ten fakt bo posiadam kredyt o stałym oprocentowaniu i mimo, że stopa jest cały czas na tym samym poziomie to przy każdej takiej zmianie urasta mi kapitał do spłaty o kilkaset złotych (nie cały kredyt tylko część kapitałowa), dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedz
0 Lajków
Michal_G
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-10-2022
Wiadomość 1 z 2 (777 wyświetleń)

Re: Zmiana stopy procentowej

Trudno odnieść nam się przez forum dokładnie do Twojej sytuacji. Proszę, skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 57 (od 8:00 do 20:00).
Taka sytuacja może się zdarzyć, gdy dokonujesz nadpłaty. Wtedy przygotowujemy nowy harmonogram, ale nie zmienia się oprocentowanie, jeśli masz je stałe. Może to też być związane z zawieszeniem spłat raty kredytu w związku z wakacjami kredytowymi. Musimy to sprawdzić w systemie bankowym. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
992
200
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (726 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy