Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

Dzień dobry, posiadam kredyt hipoteczny z programu łatwy start obecnie posiadam oprocentowanie zmienne. Czy jest możliwość zmiany oprocentowania zmiennego na stałe? Jak to wygląda? Jakie są dodatkowe koszty? Na jakiej wysokości obecnie jest oprocentowanie przy założeniu stałego oprocentowanie i do kiedy taka wysokość obowiązuje?
Odpowiedz
0 Lajków
Alex16011
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 552 wyświetleń)

Re.: Zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

[ Edytowane ]

Możliwość zmiany jest, musisz złożyć wniosek u doradcy. Oprocentowanie zgodne jest ofertą banku z dnia złożenia wniosku - dziś dla opcji łatwy start to 10,54% - zmienia się to w każdy poniedziałek, aneks nie jest związany z dodatkowymi opłatami, znacznym kosztem pośrednim z pewnością jest wyższa, niż pierwotnie w umowie, marża banku po upływie okresu obowiązywania oprocentowania stałego i powrocie do oprocentowania zmiennego.

 

Istotne jest to, że ponownie masz obliczaną zdolność kredytową i ona warunkuje możliwość podpisania aneksu.

Odpowiedz
0 Lajków
dalena
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
45
13
17-11-2020
Wiadomość 2 z 2 (2 440 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Wiem, że nie macie tu takich możliwości, ale zamiast pisać kolejny raz na prywatnym czacie postanowiłam napisać publicznie,

bo takie sprawy trzeba nagłaśniać, a ludzi w podobnej sytuacji jest zdecydowa

...

17-02-2026
Re: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Przepraszam Cię za kłopot z wpłatą. Tutaj nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym i nie możemy się odnieść do samej reklamacji lub ruchów na Twoim koncie. Przekazałem prośbę o przyspieszenie do odp

...

17-02-2026
wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Postanowiłam również napisać na szerszym forum o swoim problemie, bo czytając tutaj i na innych forach o skali

podobnych spraw to się włos na głowie jeży.

 

30.01.2026 przed godz.19.00 wpłacałam pieniądz

...

17-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy