Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zdolność kredytową a własną działalność.

Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Planuję w najbliższej przyszłości wziąść kredyt hipoteczny. Żeby go dostać muszę wykazać x zł. Netto przychodu na rok. Jak to się ma do kupna samochodu w leasing. Czy cena auta będzie odjeta od mojego przychodu? Dodam że spora część sumy leasingu będę chciał przeznaczyć z oszczędności. Czy zakup auta o dużo obniży moja zdolność kredytową? Mam nadzieję że zrozumiałe to napisałem.
Odpowiedz
0 Lajków
Dejok
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 253 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytową a własną działalność.

Przy wnioskowaniu o kredyt hipoteczny wymagamy 20% wkładu własnego. Trudno mi przewidzieć, jak bardzo leasing obniży Twoją zdolność kredytową. Nie wiemy jaki to leasing (operacyjny czy finansowy), jaka będzie wysokość raty, czy raty leasingu zostaną ujęte w kosztach. Jeżeli chcesz, żeby nasi specjaliści przeliczyli Twoją zdolność, to zapraszam Cię do kontaktu z ich infolinią pod numerem 32 357 00 65. Są oni dla Ciebie dostępni w dni robocze w godzinach 7:30 - 21:00 oraz w soboty 8:00 - 16:00. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 231 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy