Odpowiedz

Zdolność Kredytowa

[ Edytowane ]

Witam,

 

Czy można prosić o wstępną weryfikację tzn. jaka kwota średniego wynagrodzenia i z jakiego okresu jest potrzebna do wnioskowania o kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej gdy w/w działka kosztuje 95 tys zł. wkład własny oczywiście 20%,. Moje zobowiązania miesięczne to ok 1100zł.  Jestem kientem ING od około 5 lat i wynagrodzenie wpływa na konto bankowe w postaci jednego przelewu. Proszę o obliczenia dla 3 osobowej rodziny na okres 10 lat oraz 15 lat.

 

Pozdrawiam

Bartek

Odpowiedz
0 Lajków
7500Bartek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-01-2017
Wiadomość 1 z 4 (9 330 wyświetleń)

Re.: Zdolność Kredytowa

Warto zostawić swój numer pod linkiem http://www.ingbank.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki, podac godzinę w której mają zadzwonić i obliczą  Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
maziuk95
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
12-11-2016
Wiadomość 2 z 4 (9 307 wyświetleń)

Re.: Zdolność Kredytowa

"maziuk95" sądząc po Pana wypowiedzi nie jest Pan kompetentną osobą do udzielania odpowiedzi na powyższe pytanie. 

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
7500Bartek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-01-2017
Wiadomość 3 z 4 (9 268 wyświetleń)

Re.: Zdolność Kredytowa

@7500Bartek Jeżeli dochody uzyskujesz z tytułu umowy o pracę do średnią liczymy za ostatnie 3 miesiące. W przypadku kiedy dochody wpływają na nasze konto to będziemy wymagać tylko oświadczenia o dochodach na naszym formularzu bankowym. W celu przeliczenia zdolności kredytowej i przedstawienia szczegółowej oferty zapraszam do kontaktu z nasza infolinią pod numer 32 357 00 65. Infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 21:00 oraz w soboty od 08:00 do 16:00.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (9 138 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy