Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Zawieszenie raty - wakacje kredytowe

DD Wniosek złożysz w Moim ING, nie potrzebujesz do tego osobnego wzoru. Z Twojego screena rozumiem, że chodzi o wzór pełnomocnictwa. Znajdziesz go tutaj: https://www.ing.pl/kontakt/pomoc-dla-kredytobiorcow/zawieszenie-splaty-kredytu-hipotecznego 
Jest on w połowie strony, w szarej ramce.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 11 z 13 (3 375 wyświetleń)

Re: Re.: Zawieszenie raty - wakacje kredytowe

[ Edytowane ]

@KarolB

 

Nie zlozy wniosku na dalsze okresy jesli zlozyla juz jakis wniosek wielookresowy (lub jednookresowy, a data zapadalnosci jeszcze nie minela) w aplikacji, zatem wzor by sie przydal, zeby uproscic sporzadzanie wnioskow papierowych az uporacie sie z doprowadzeniem do ladu i skladu formularza elektronicznego.

Odpowiedz
0 Lajków
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 12 z 13 (3 353 wyświetleń)

Re: Re.: Zawieszenie raty - wakacje kredytowe

W kwestii wzoru oparłem się na zrzucie ekranu, który był dołączony do pytania wyżej. W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków. W przypadku wniosku papierowego można go złożyć bezpośrednio w placówce. Natomiast przekazałem dalej pomysł uproszczenia sporządzenia wniosku papierowego.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 13 z 13 (3 340 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy