18-12-2020 14:47
Kredyt przyznany. ING poprosilo o zaswiadczenie o niezaleganiu z us. Zalatwilem przez epuap - wszystko przyszlo. Wyslalem do pracownika banku i dostalem prosbe o dostarczenia pliku xades. Rozmawialem z urzedem i powiedzieli ze oni wysylaja tylko podpisane pdf i certyfikat jest w pdf i nie wystawiaja innego formatu. Co moge zrobic?
19-12-2020 08:04
Z Twojej wiadomości trudno nam wywnioskować, o jaki dokładnie kredyt chodzi.
Prosimy, skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu w Moim ING - w dolnej części ekranu. Specjaliści pracują w dni robocze od 8:00 do 00:00 oraz w soboty od 8:00 do 22:00.
Dziękujemy za opinię. Przekazałem ją do zespołu odpowiedzialnego za naszą bankowość.
12-12-2025Witam,
Proszę o powiększenie pola tekstowego "Tytuł" oraz "Nazwa i adres odbiorcy", tak jak to było w starej wersji, a najlepiej umożliwienie opcji powrotu do starego interfejsu. Ten jest nieintuicyjny
... 12-12-2025Dzień dobry,
Posiadamy kredyt hipoteczny, który jest przypisany do konta narzeczonej, oczywiście w umowie kredytowej jestem dopisany do kredytu jako współkredytobiorca (50/50). W przypadku, gdybyśmy c
... 09-12-2025| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |