Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zakonczenie budowy, koniec terminu

Witam. W aplikacji pokazuje ze do 23.01.2023 (po przedluzeniu okresu karencji juz) musze złożyć wszystkie dokumenty. Harmonogram prac jest strasznie ogólnikowy. (Np zagospodarowanie podworka, dla mnie to trawa bez syfu na podworku i jakis podjazd do garazu 🤷), o tarasie ani słowa (moge sobie ułożyć prowizorke z palet np ?? jak bank na to patrzy ??? Tak samo o podbitce konkretnie nie ma słowa a ona mi teraz nie na reke totalnie. Ogolnie kuchnia lazienka pokoje, wszystko jest git tylko "detale" zewn bardziej zostały

Co jesli sie nie wyrobimy ?? Przez covid, inflację obecna, i kilka innych drobnych, kasa s***zielila wiec szukam groszy do zakończenia, dorabiajac po godzinach, przez co zmyka czas na zakonczenie :/
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (2 733 wyświetleń)

Re.: Zakonczenie budowy, koniec terminu

Tak samo elewacja. Mam sryropian, siatkę, klej, zaraz gruntuje i maluje na bialo, mi t9 w zupelnosci wystarczy. Dla banku również ??
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (2 732 wyświetleń)

Re: Re.: Zakonczenie budowy, koniec terminu

Zagospodarowanie działki będziemy weryfikować na podstawie realizacji projektu budowy. Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć tutaj, jak będzie to wyglądało, w przypadku Twojej inwestycji. Co do elewacji - nie musi mieć elementów ozdobnych - wystarczy tynk. 

Gdyby okazało się, że nie zdążysz wykończyć budowy w określonym terminie możesz złożyć wniosek o wydłużenie okresu budowlanego, powyżej 36 miesięcy. Taki aneks złożysz w naszej placówce bankowej, będzie on płatny w wysokości 200 zł. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 686 wyświetleń)

Re: Re.: Zakonczenie budowy, koniec terminu

Juz niestety wydluzone do 36m-cy.
Odpowiedz
0 Lajków
Xaime91
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-09-2022
Wiadomość 4 z 4 (2 678 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy