Odpowiedz

Zabezpieczenie kredytu

Witam, czy możliwe jest uzyskanie kredytu hipotecznego pod zastaw domu już istniejącego, który jest postawiony na działce częściowo zalesionej. Dom ten miałby być zabezpieczeniem kredytu.
Odpowiedz
0 Lajków
Edytaj
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 619 wyświetleń)

Re: Zabezpieczenie kredytu

Zabezpieczenie możemy ustanowić na istniejącym już budynku Emotikon: Szczęśliwy W sytuacji gdy działka ma pow 10 tyś mkw to będziemy prosili o dokumenty potwierdzającego przeznaczenie działki, czyli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, lub decyzję o warunkach zabudowy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (1 557 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy