Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zaświadczenie z banku zbywcy z informacja o całkowitej spłacie kredytu i zgodą na wykreślenie hipote

Witam,

mamy problem z zaświadczeniem jak w temacie. 09 marca mija termin , kiedy powinna zostać uruchomiona 2 transza kredytu ( wystarczy donieść zaświadczenie z sądu o wykreślenie poprzedniego banku z KW). Niestety ban zbywcy się ociąga i nie mamy jeszcze tego dokumentu, z którym moglibyśmy udać się do sądu. Co w przypadku, gdy zaświadczenie przyjdzie z opóźnieniem?? Musimy aneksować umowe z bankiem?? Nie jest to od nas zależne niestety. Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
tomjus3052
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-03-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 030 wyświetleń)

Re.: Zaświadczenie z banku zbywcy z informacja o całkowitej spłacie kredytu i zgodą na wykreślenie h

Mam taka samą sytuację, ja mam termin do 11 marca. Bank zbywcy (też ING) ociągał się z wysłaniem zaświadczenia, w końcu nadali to 2 marca kilka dni po terminie, oczywiście jako że złapali opóźnienie postanowili wysłać to najtańszym listem który idzie 5 dni... Naprawdę czasem to ręce opadają. 

 

Co do terminu, jak ja się kontaktowałem i informowano mnie że trzeba będzie podpisać aneks, niestety nic więcej nie raczyli mi powiedzieć, a moja opiekunka z którą podpisywałem umowe jest mocno niekompetentna, nawet dodzwonić się cięzko bo nie odbiera potem nie oddzwania no bo kto by na to wpadł że jak ktoś do nas dzwoni to może chcieć się skontaktować. 

Odpowiedz
0 Lajków
Andzej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
28-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (1 991 wyświetleń)

Re: Zaświadczenie z banku zbywcy z informacja o całkowitej spłacie kredytu i zgodą na wykreślenie...

tomjus3052, musimy sprawdzić szczegóły obecnego kredytu, żeby udzielić pełnej i poprawnej informacji.

Proszę kontaktuj się z naszą infolinią +48 32 357 00 57 albo na czacie w Moje ING. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 3 z 3 (1 962 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy