Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Zaświadczenie o zarobkach, moja firma nie wypełnia na drukach bankowych

Witam

Jestem w trakcie załatwiania kredytu hipotecznego, niestety moja firma nie wypełnia druków bankowych tylko wystawia swoje generowane 

w programie, ze wszystkimi potrzebnymi danymi.  Pracuję w J.M.P  S.A .Firma ma zastrzeżone że nie wypełnia zaświadczenia na drukach bankowych i nie potwierdza zatrudnienia.  W innych bankach o tym wiedzą, co teraz? Bank nalega na swój:-(

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
5
0
19-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 206 wyświetleń)
Highlighted

Re: Zaświadczenie o zarobkach, moja firma nie wypełnia na drukach bankowych

[ Edytowane ]

Witaj,

w tej sprawie skontaktuj się z opiekunem Twojego wniosku. Możemy zaakceptować inny druk (spoza banku). Ważne, aby zawierał on wszystkie niezbędne informacje, których wymagamy na naszym dokumencie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
49
14
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 148 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Ograniczony dostep

Dzień dobry. Czy jest możliwość ustawienia aplikacji tak aby w telefonie można korzystać tylko z ror. Operacje na pozostałych kontach mogłyby być realizowane tylko przez konto internetowe lub w placów...

01-06-2020
Re: Wpłatomat wciągnął pieniadze

@OlaD w tej sytuacji jeśli otrzymałaś informację o uznaniu warunkowym, to zasilimy Twoje konto kwotą wpłaty. Reklamację będziemy dalej sprawdzać. Jeśli się wszystko potwierdzi, zamkniemy reklamację. J

...

01-06-2020
Re: Wpłatomat wciągnął pieniadze

W siedzibie banku dostałam informacje ze reklamacja ma status - w trakcie realizacji, uznanie warunkowe. Czyli teraz muszę czekać..? Liczę, ze wyjaśni się jak najszybciej.

01-06-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy