07-05-2024 18:39
dzień dobry,
chciałbym złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w ING, nie jestem klientem ING, jestem zatrudniony na umowę o pracę na czas nieokreślony, jednak pracodawca nie wypełnia obcych druków, może wygenerować własne zaświadczenie o zarobach netto za 6msc, czy takie zaświadczenie będzie zaakceptowane przez ING ?
Dziękuję,
Adam
08-05-2024 10:16
Każde zaświadczenie analizujemy indywidualnie. Nie możemy wykluczyć, że poprosimy o uzupełnienie wniosku o dodatkowe dokumenty.
Cześć,
W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat?
15-01-2026Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce.
13-01-2026Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr
... 13-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |