Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wyplata 2 transzy kredytu hipotecznego - 30 dni

Dzien dobry,

 

Chcialem sie zapytac odnosnie wyplaty drugiej transzy kredytu hipotecznego na mieszkanie z rynku wtornego.

Poprzednia wlascicielka zalatwia formalnosci z bankiem PKO BP (zaswiadczenie ze kredyt spacony) i strasznie dlugo im to zajmuje.

Zeby uruchomic 2 czesc kredytu potrzebuje poswiadczenie z sadu o zwolnieniu hipoteki na rzecz PKO BP a nie moge isc do sadu bez pisma z ktorym ich bank zwleka.

Czy rzeczywiscie musze zlozyc wniosek o uruchomienie 2 czesci w czasie 30 dni albo transza przepada?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Lavender95
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-08-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 058 wyświetleń)

Re: Wyplata 2 transzy kredytu hipotecznego - 30 dni

[ Edytowane ]

@Lavender95 Żebyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie, musimy sprawdzić warunki umowne. Tutaj niestety nie mamy do nich dostępu 😥 

Proszę, żebyś w tej sprawie:

- napisał do nas na czacie w Moim ING,

- zadzwonił do nas (32 357 00 57) lub

- skontaktował się ze specjalistą, u którego składałeś wniosek. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (2 008 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy