Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Wyplata 2 transzy kredytu hipotecznego - 30 dni

Dzien dobry,

Chcialem sie zapytac odnosnie wyplaty drugiej transzy kredytu hipotecznego na mieszkanie z rynku wtornego.

Poprzednia wlascicielka zalatwia formalnosci z bankiem PKO BP (zaswiadczenie ze kredyt spacony) i strasznie dlugo im to zajmuje.

Zeby uruchomic 2 czesc kredytu potrzebuje poswiadczenie z sadu o zwolnieniu hipoteki na rzecz PKO BP a nie moge isc do sadu bez pisma z ktorym ich bank zwleka.

Czy rzeczywiscie musze zlozyc wniosek o uruchomienie 2 czesci w czasie 30 dni albo transza przepada?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Lavender95
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
11-08-2020
Wiadomość 1 z 2 (483 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wyplata 2 transzy kredytu hipotecznego - 30 dni

[ Edytowane ]

@Lavender95 Żebyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie, musimy sprawdzić warunki umowne. Tutaj niestety nie mamy do nich dostępu 😥 

Proszę, żebyś w tej sprawie:

- napisał do nas na czacie w Moim ING,

- zadzwonił do nas (32 357 00 57) lub

- skontaktował się ze specjalistą, u którego składałeś wniosek. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MirosławP
Moderator
Moderator icon
452
130
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (433 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Giełda - stosunek dochodu do straty - jak rozlicza to za dany rok Dział Maklerski Ing?

Biuro maklerskie wystawia klientom dokument PIT-8C, na podstawie którego rozliczasz się z Urzędem Skarbowym (min. obliczasz kwotę podatku). Jeżeli w 2020 sprzedasz instrumenty finansowe (np. akcje)/za

...

22-10-2020
Re.: ETF w ING - bida z nędzą

Dziękuję za sugestię o IKE , przekazałem do działu produktów.

Pozdrawiam

Zbyszek

22-10-2020
Re.: ETF w ING - bida z nędzą

Proszę także zasugerować podpięcie konta maklerskiego pod IKE. Z powodu takich braków poważnie rozważam przeniesienie IKE do konkurencji. Obecnie zmuszacie klientów do korzystania z drogich TFI. 

22-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy