Odpowiedz

Wypłata pierwszej transzy

Witam, Aby zwiększyć wartość wkładu własnego a tym samym wysokość kredytu, wykonałam fundamenty na działce już po podpisaniu umowy kredytowej. Do uruchomienia kredytu musiałam ten fakt udokumentować zdjęciami i wpisami w dzienniku budowy, co właśnie uczyniłam. Czy ktoś podpowie mi jak długo będę czekać na wypłatę pierwszej transzy? Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
monika1322
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-03-2016
Wiadomość 1 z 5 (9 738 wyświetleń)

Re.: Wypłata pierwszej transzy

Zrobiłam dokładnie tak samo, tyle że ja ruszam z fundemantami dopiero w przyszłym tygodniu i po tym fakcie będe dokumentowac zdjęciami.  Mój doradca mówił, że czas oczekiwania na przelew w takiej sytuacji to max 2,3 dni od momentu udokumentowania. Jak będzie w rzeczywistości- to sie okaże. Podłączam sie pod pytanie.

Odpowiedz
0 Lajków
agnieszkasik
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
02-03-2016
Wiadomość 2 z 5 (9 727 wyświetleń)

Re.: Wypłata pierwszej transzy

@monika1322 

Proszę o kontakt z doradcą hipotecznym u którego został złożony wniosek o uruchomienie kredytu. Za pośrednictwem forum nie będziemy mogli sprawdzić tych informacji.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
146
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (9 681 wyświetleń)

Re.: Wypłata pierwszej transzy

Witam,

Chciałam tylko potwierdzić, że przelew dostałam po 1,5 dnia Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz
0 Lajków
monika1322
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-03-2016
Wiadomość 4 z 5 (9 526 wyświetleń)

Re.: Wypłata pierwszej transzy

Fajnie ze tak szybko dostała Pani przelew...my czekamy 3 dzien.
Odpowiedz
0 Lajków
kasioczek20
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-04-2019
Wiadomość 5 z 5 (6 014 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd aplikacji

Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??

07-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Przesłaliśmy prośbę o pilne zajęcie się Twoją reklamację.

06-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

06-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy