Odpowiedz

Wyliczenie zdolności kredytowej

Mamy z mężem rozdzielność majątkową. Mąż chce sam wnioskować o kredyt hipoteczny, jak liczy się zdolność kredytową mając dwoje dzieci, gdzie ustaliliśmy, że są one na moim utrzymaniu? Czy w takim przypadku mąż musi podać dzieci jako osoby będące na utrzymaniu? Kolejne pytanie - czy wymagacie Państwo wyciągu z konta bankowego do dokumentacji kredytu hipotecznego? Wiem, że inne banki mają takie zwyczaje, a jak to wygląda w ING?

Odpowiedz
0 Lajków
Katka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 476 wyświetleń)

Re: Wyliczenie zdolności kredytowej

@Katka Możliwości finansowe wstępnie możemy oszacować podczas rozmowy telefonicznej. Zapraszam do kontaktu z infolinią banku pod numerem 32 357 00 65. Podczas rozmowy będziemy mogli doprecyzować również szczegóły oferty. Infolinia jest czynna w dni robocze od godziny 07:00 do 21:00 oraz w soboty od 08:00 do 16:00.

 

Z nami możesz załatwić kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu. Dokumenty przesyłane są nam online. Zobacz listę dokumentów – do podstawowych dokumentów analityk może poprosić dodatkowo np. o wyciągi z konta.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 403 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy