26-08-2025 13:32
Witam.
Pytanie o rozliczenie zakończonej budwy. Chodzi o różnice względem projektu. Jeśli w projekcie domu są 2 łazienki przy czym jedna zostanie wykończona do momentu rozliczenia czy to wystarczy? Druga łazienka najprawdopodobniej zmieni swoje przeznaczenie a co za tym idzie nie chcemy jej wykańczać na siłę tylko żeby rozliczyć kredyt jeślyi by miała zostać zagospodarowana jako inne pomieszczenie. W kosztorysie jest "Trwała zabudowa np. zabudowa kuchni, łazienki, szafy..."
Jak to jednoznacznie interpretować?
29-08-2025 21:14
Prosimy w opisanej sytuacji skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane (czat w Moje ING, lub telefonicznie na numer 32 357 00 57) specjalista hipoteczny sprawdzi szczegóły Twojej umowy i kosztorysu i będzie mógł się odnieść do Twojej sytuacji.
Tak, wiem, do działu /dev/null.
Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac
... 10-06-2026