Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wydłużenie czasu na uruchomienie.

Witam.
Istnieje możliwość wydłużenia okresu na uruchomienie kredytu z oprocentowaniem stałym? Jeśli mam czas na uruchomienie kredytu do dnia 11 grudnia to muszę do tego dnia dostarczyć wszystkie dokumenty i podpisać się w oddziale, czy może od tego dnia muszę odliczyć te 10 dni które ma bank na uruchomienie?

Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Dejwo
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
26-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (394 wyświetleń)

Re: Wydłużenie czasu na uruchomienie.

Przykro mi, ale standardowo nie wydłużamy tego terminu Emotikon: Smutny Data na wniosku o uruchomienie nie może być późniejsza niż dzień, w którym czas na uruchomienie się kończy. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
184
41
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (322 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Konsolidacja pożyczek

Owszem, dzisiaj próbowałem ponownie złożyć wniosek. Faktycznie, na trzecim kroku pojawia się możliwość wyboru pożyczek do skonsolidowania, ale... Po chwili otrzymałem proponowana ofertę na zwykły kred...

25-01-2021
Re: Konsolidacja pożyczek

Na trzecim kroku wniosku jest możliwość zaznaczenia pożyczek do konsolidacji. Tutaj nie mogę sprawdzić jak to wyglądało w Twoim przypadku. Proszę, skontaktuj się z nami w tym celu na czacie dostępnym

...

25-01-2021
Re: Płatność NFC, brak ekranu i dźwięku potwierdzającego płatność

Proszę, skontaktuj się z nami na czacie dostępnym po zalogowaniu do Mojego ING (czatujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 24:00, w soboty od 8:00 do 22:00) lub na całodobowej infolinii pod numere

...

24-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy