Odpowiedz
Highlighted

Wycena nieruchomości

Witam, jestem aktualnie na etapie składania wniosku o kredyt hipoteczny. Chciałbym zlecić wycenę nieruchomości na własną rękę. Czy może tego dokonać dowolny uprawniony rzeczoznawca czy może jest jakaś lista akceptowanych przez bank specjalistów?

Odpowiedz
0 Lajków
BobbyBean
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
10
0
03-09-2018
Wiadomość 1 z 3 (2 080 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Wycena nieruchomości

Osobiście dostałam od swojego specjalisty namiary na dobrego rzeczoznawcę, który kiedyś pracował w ING i wie co jest ważne w takim operacie.

Tak więc skorzystaliśmy z jego usług tylko prywatnie, bo mieliśmy już gotowy operat przed złożeniem wniosku, więc trochę nam to przyspieszyło procedurę. 

Wiem jednak od mojego specjalisty, że nie wszyscy robią te operaty tak samo i bank może mieć zastrzeżenia i wymagać poprawek. Więc lepiej może nie szukać kogoś na własną rękę, jeśli jesteście zdecydowani na ofertę ING BANKU i nie chcecie się zbytnio denerwować jakimiś brakami w operacie Emotikon: Szczęśliwy

 

 

Nadia_
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
1
08-09-2018
Wiadomość 2 z 3 (2 071 wyświetleń)

Re: Wycena nieruchomości

@BobbyBean Wycenę możesz zrobić indywidualnie. Nie mamy listy akceptowanych rzeczoznawców. Akceptujemy wszystkie operaty zrobione przez rzeczoznawców, którzy mają uprawnienia na wykonywanie takich operatów. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
514
147
12-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (2 047 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy