Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Wniosek o odłączenie kredytobiorców

Witam. Spotkał mnie następujący problem.

Gdy starałem się o kredyt okres prowadzenia przeze mnie działalności gospodarczej wynosił poniżej 12 miesięcy, dlatego do kredytu mieli dołączyć rodzice, a następnie po uzyskaniu przeze mnie zdolności rodzicie mieli zostać odłączeni. Taka relacja została przekazana pośrednikowi, a pośrednik przekazał informację bankowi. Otrzymaliśmy instrukcje aby we wniosku jako kredytobiorcy widnieli tylko rodzice. Ja miałbym być jedynie współwłaścicielem nieruchomości. Podpisaliśmy umowę zgodnie z przekazanymi instrukcjami.

Po uzyskaniu zdolności złożyłem pierwszy wniosek i zostałem dołączony do kredytu. Następnie w odpowiedzi na drugi wniosek o odłączenie rodziców od kredytu otrzymaliśmy negatywną decyzję  z uzasadnieniem, że takie działania są niezgodne z zapisami instrukcji.

Zostaliśmy wprowadzeni w błąd, ponieważ powinienem widnieć we wniosku jako kredytobiorca. 

Złożyłem reklamację, ale chciałbym prosić o poradę czy mogę coś jeszcze zrobić w tej sprawie. 

Odpowiedz
0 Lajków
krjakubowski
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
08-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (1 665 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wniosek o odłączenie kredytobiorców

Chcielibyśmy Ci pomóc w wyjaśnieniu tej sytuacji. Jednak w tym miejscu nie mamy wglądu do Twojego zgłoszenia. Poczekaj proszę na rozpatrzenie reklamacji, którą już złożyłeś. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Analityk po zapoznaniu się z Twoim zgłoszeniem, udzieli Ci odpowiedzi kanałem, który wskazałeś (Moje ING lub korespondencyjnie). 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
215
65
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 636 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: konto

Nie mamy innych zgłoszeń. Proszę spróbuj zamknąć wszystkie aplikacje w tle i jeszcze raz się zaloguj. To powinno pomóc. Jeśli kłopot nadal będzie występował, to zadzwoń na naszą infolinię 32 357 00 69

11-07-2020
Re: konto

Czy znowu macie problemy techniczne po zalogowaniu do konta aplikacja nie pokazuje wydatków i wszystko wolno się ładuje

11-07-2020
Re.: Wasze "patenty" na oszczędzanie

Podam jeden. Nie korzystać z rezerwacji przez Booking lepsze jest dokonać przez stronę obiektu noclegowego lub nawet zadzwonić - można negocjacjować cenę noclegu. Wystarczy wspomnieć iż wlaściciel nie...

11-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy