10-04-2020 18:33
Pozazdrościć. Ja niestety nie wiem od kiedy mój wniosek jest w analizie. Proszę dać znać jak dostanie Pani decyzję ![]()
10-04-2020 23:19
11-04-2020 10:57
11-04-2020 14:11
Ja też dam znać.
18-04-2020 19:20
19-04-2020 12:17
Jola a kiedy wysyłałas dokumenty i kiedy trafiły do analizy?
19-04-2020 17:29
19-04-2020 19:30
ehh to widzę, ze strasznie wolno to idzie...
23-04-2020 10:37
23-04-2020 11:20 | Edytowano: 23-04-2020 11:22
Czyli widzę , że w wielu przypadkach jest taka sama sytuacja...
U mnie 21.04 zmiana statusu z 2 na 3,bank podjął decyzję wstępna
Tego samego dnia tj.22.04 dostarczenie do pośrednika dokumentów wskazanych przez bank po analizie.
@Jola2102 Zaskoczona jestem z przejścia z 3 etapu na 5 . Taka informacja daje mi choć trochę nadziei, że może ten proces nie będzie trwał jednak tak długo... ![]()
Odsetki na rachunku OKO Bonus naliczamy dziennie od zgromadzonej na nim kwoty. Wypłacając środki na 2-3 dni, stracisz oprocentowanie, które zostałoby naliczone dla tej kwoty wypłaty, lecz nie z całośc
... 16-06-2026Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników.
16-06-2026Specjaliści w placówkach mogą prowadzić także rozmowy telefoniczne lub wideo z klientami. Dlatego nie zawsze klienci są widoczni w placówce, a są obsługiwani. Może być sytuacja, że specjaliści mają ko
... 15-06-2026