12-04-2018 20:10
12-04-2018 20:32
Cześć @sklodziu, jestem za
składałeś wniosek również w innym banku?
Bo ja planuję, tylko muszę zebrać komplet dokumentów. Oferta w ING jest lepsza, ale to, co ludzie tutaj piszą zaczyna niepokoić ![]()
12-04-2018 20:46
12-04-2018 20:55
12-04-2018 21:01
12-04-2018 21:15
12-04-2018 21:24
12-04-2018 22:33
13-04-2018 07:33
13-04-2018 07:53
Jest Poznań, jest Kraków niech będzie i Warszawa ![]()
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026