Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wniosek o kredyt a opóźnienie w zapłacie rachunków.

Pardzo prosze o opinię w następującej sprawie:

 

Będę się ubiegać o kredyt hipoteczny, z wstępnej rozmowy wynika, ze szanse są duże.

ALE: przypomniałam sobie, że kiedy rok temu sprzedałam poprzednie mieszkanie, nie dopilnowałam przepisania mediów. Nowy właśiciel nie płacił rachunków, bo ich nie dostawał, ja również, bo już się przeprowadziłam. Po pół roku dostałam "przedsądowne wezwanie do zapłaty". Uregulowałam je szybko, jednak czy bank nie uzna mnie za niewiarygodnego klienta? Czy jeśli dostarczę odpowiedni akt notarialny będzie możliwe złożenie z jakiegoś rodzaju wyjaśnienia, że zadłużenie nie wynikało z mojej niezdolności finansowej (tylko z nierozgarnięcia, wiem).

 

Z góry dziękuję za opinie.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (4 229 wyświetleń)

Re.: Wniosek o kredyt a opóźnienie w zapłacie rachunków.

Jeśli uregulowałaś to zobowiązanie kilka miesięcy temu to nie powinno mieć to wpływu na podjęcie decyzji kredytowej. Ważne jest to, aby na moment wnioskowania nie było nieuregulowanych zobowiązań, które byłyby widoczne w rejestrach dłużników.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 123 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy