Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wcześniejsza spłata kredytu a odbiór budynku

Dzień dobry.

 

Mam następujące pytanie. W grudniu 2022 mam się rozliczyć z Bankiem z budowy domu. 

Jednakże przed grudniem 2022 chciałbym spłacić kredyt w całości (przed rozliczeniem z budowy z Bankiem).

 

Czy w przypadku takiej spłaty będę musiał rozliczać się z Bankiem z budowy zgodnie z kosztorysem? Udowadniać, że wszystko zostało zrobione w taki sposób na jaki wskazuje kosztorys?

Odpowiedz
0 Lajków
jmalinowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-01-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 310 wyświetleń)

Re: Wcześniejsza spłata kredytu a odbiór budynku

Uruchomioną kwotę kredytu możesz spłacić w dowolnym momencie. Jeśli spłacisz kredyt, umowa zostaje całkowicie rozwiązana. Nie będziemy od Ciebie wymagać dokończenia budowy. 

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 225 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy