10-05-2021 13:18
Mam następujące pytanie. Za 2 miesiące kończy się przesięwzięcie deweloperskie, zatem jestem w okresie karencji w spłacie kredytu deweloperskiego. Do uruchomienia przez bank na rzecz dewelopera pozostały jeszcze dwie transze kredytu (około 1/5 kwoty kredytu). W międzyczasie otrzymałem darowiznę od rodziny i chciałbym dokonać już teraz nadpłaty ok 1/2 całego kredytu. Czy jest to możliwe i zasadne na tym etapie i czy nie poniosę jakichś kosztów, czy też lepiej poczekać do wypłaty wszystkich transz kredytu i zakończenia okresu karencji?
11-05-2021 13:08
W każdej chwili możesz nadpłacać swój kredyt hipoteczny, także w okresie karencji. Zazwyczaj nie pobieramy za to żadnych opłat, ale warto, żebyś sprawdził to w swojej umowie. Tutaj niestety nie mam do niej dostępu
Ważne, żebyś sprawdził, przed nadpłatą, czy nie spowoduje ona całkowitej spłaty.
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |