Odpowiedz

Wakacje kredytowe.

Po złożeniu wnioski o wakacje kredytowe odrazu na 8 Mc zmienił mi się harmonogram tzn jest taki sam mniej więcej ale ostatnia rata jest bardzo wysoka ponad dwa razy większa od obecnej. Zauważyłem też, że termin zakończenia kredytu nie zmienił się o te 8 miesięcy na które wziąłem wakacje hmm co to może oznaczać czy oni tak robią z automatu i przy ostatniej racie z tych 8 miesięcy otrzymam harmonogram przeliczony bez tej gigantycznej raty? Czy jednak banki znalazły lukę by nam dowalić?
Odpowiedz
0 Lajków
Krzysiek34
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-08-2022
Wiadomość 1 z 3 (5 086 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe.

Dosc intensywnie przerabiany temat. W skrocie, ING zamierza aktualizowac harmonogram wielokrotnie w kontekscie najblizszego okresu zawieszenia. Na czas trwania zawieszen harmonogram nigdy nie bedzie calosciowo poprawny.
Odpowiedz
0 Lajków
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 2 z 3 (5 076 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe.

Zgadza się. Harmonogram po zawieszeniu spłaty może zawierać błędy. W harmonogramie możemy wprowadzić zawieszenie tylko jednej raty. Po tym, jak zakończy się okres, na który zawiesiliśmy spłatę, pokażemy w nim nowe dane.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (4 892 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy