Odpowiedz

Wakacje kredytowe.

Po złożeniu wnioski o wakacje kredytowe odrazu na 8 Mc zmienił mi się harmonogram tzn jest taki sam mniej więcej ale ostatnia rata jest bardzo wysoka ponad dwa razy większa od obecnej. Zauważyłem też, że termin zakończenia kredytu nie zmienił się o te 8 miesięcy na które wziąłem wakacje hmm co to może oznaczać czy oni tak robią z automatu i przy ostatniej racie z tych 8 miesięcy otrzymam harmonogram przeliczony bez tej gigantycznej raty? Czy jednak banki znalazły lukę by nam dowalić?
Odpowiedz
0 Lajków
Krzysiek34
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-08-2022
Wiadomość 1 z 3 (460 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe.

Dosc intensywnie przerabiany temat. W skrocie, ING zamierza aktualizowac harmonogram wielokrotnie w kontekscie najblizszego okresu zawieszenia. Na czas trwania zawieszen harmonogram nigdy nie bedzie calosciowo poprawny.
Odpowiedz
0 Lajków
onlyoneme
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
94
49
14-07-2022
Wiadomość 2 z 3 (450 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe.

Zgadza się. Harmonogram po zawieszeniu spłaty może zawierać błędy. W harmonogramie możemy wprowadzić zawieszenie tylko jednej raty. Po tym, jak zakończy się okres, na który zawiesiliśmy spłatę, pokażemy w nim nowe dane.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
475
108
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (266 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrze

...

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Problem jest taki, że placówka odmawia przyjęcia wniosku. Też zastanawiam się na jakiej podstawie (bo upierali się że przy składaniu wniosku wielokrotnego, jest możliwość złożenia tylko jednego takieg

...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy