Odpowiedz

Wakacje kredytowe

Dzien dobry,
Na miesiac pazdziernik nie skladam wakacji kredytowych, wiec zeszly ki poenidze z konta. Pozniej po tym jak zeszly nasplacalam kredyt, zlozylam kolejna dyspozucje na kolejny miesiac a pieniadze magicznie wrocily na konto, znowu je wplacilam na poczet kredytu. Mamy listopad a dyspozycja zawieszenia raty jakby nie dzialala bo rata zeszla z konta! Wchodze we wnioski o wakacje by zablokowac je na grudzien, a wyskakuje mi komunikat ze nie zaplate raty w listopadzie?! Jakim cudem, skoro skladam dyspozycje po tym jak zeszla mi juz rata listopadowa?
Odpowiedz
0 Lajków
Ikonotopia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
06-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 512 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe

Abyśmy mogli to sprawdzić, to proszę o kontakt z zespołem kredytów hipotecznych pod numerem 32 357 00 57. Specjaliści są dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty od 8:00 do 16:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 475 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy