Odpowiedz

Wakacje kredytowe

Zastanawiam się nad harmonogramem po skorzystaniu z "Wakacji kredytowych". Patrząc na liczbę rat zastanawia mnie jedna kwestia. Skoro wakacje to przesunięcie raty to dlaczego ilość rat zwiększa się. Reklamowałem zwiększenie ilości rat o 10 oczywiście na infolinii nie dokońca mnie chyba zrozumiano ale w odpowiedzi napisali " po wprowadzeniu zawieszenia raty okres wydłużył się o jeden miesiąc" co jest dla mnie oczywiste ale Pan na infolinii zaznaczał, że rata się przesuwa z czym sie zgadzam ale na moje pytanie dlaczego się dolicza to już nie odpowiedział. Teoretycznie kredyt 30 lat - 30x12miesięcy - 360 rat pod skorzystaniu z "wakacji" robi się 368 czyli wg banku wyjdzie 8 więcej a nie przesunięcie o 8 miesięcy? Skoro rata się zawiesza i w lipcu miałem 300 rat zawieszam sierpień powinno być nadal 300 a jest 301 ..czy ktoś się spotkał z taką sytuacją lub zna odpowiedź na moje pytanie

Odpowiedz
0 Lajków
Bartek2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
15-07-2022
Wiadomość 1 z 3 (4 500 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe

Odpowiedz jest prosta - harmonogramy w ING w trakcie "wakacji" sa globalnie popsute.
Odpowiedz
0 Lajków
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 2 z 3 (4 494 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe

Zgadza się , ale konsultant szedł w zaparte że rata się dolicza po czym mówił że się przesuwa i dlatego się dolicza...czarna magia 

Odpowiedz
0 Lajków
Bartek2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
15-07-2022
Wiadomość 3 z 3 (4 485 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy