Odpowiedz

Uzupełnienie dokumentów

Witam.
Czy można dwa razy wysłać uzupełnienie dokumentów?
To znaczy raz wysłać zaświadczenie o zarobkach męża a dopiero po kilku tygodniach zaświadczenie o zarobkach żony? Czy trzeba to razem wysłać?
Odpowiedz
0 Lajków
Fryderyk1234
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
2
31-08-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 582 wyświetleń)

Re: Uzupełnienie dokumentów

Dokumenty najlepiej wysłać razem. Jeśli nie macie takiej możliwości, to możecie to zrobić w odstępie czasowym. Pamiętaj jednak, że czas na analizę wniosku liczymy od dnia, kiedy dostarczysz nam komplet dokumentów.
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 520 wyświetleń)

Re: Uzupełnienie dokumentów

Dnia 12 sierpnia otrzymałam decyzje wstępna pozytywną i prośbę o dostarczenie dodatkowych dokumentów? Do kiedy jest ważna decyzja wstępna? Czy jeśli przesyłka z dokumentami dotrze pod wskazany adres dzisiaj tzn 8 września to czy moja wstępna decyzja będzie jeszcze ważna?
Odpowiedz
0 Lajków
Fryderyk1234
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
2
31-08-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 502 wyświetleń)

Re: Uzupełnienie dokumentów

30 dni jest ważna decyzja wstępna, na pewno taką informację dostałeś od banku przy jej otrzymaniu,.

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 471 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy