Odpowiedz

Uruchomienie II transzy

Dzień dobry,
W jaki sposób możemy uruchomić drugą transzę kredytu na budowę domu. Jesteśmy na etapie budowy dachu jednak pieniądze z pierwszej transzy już się Nam kończą i może dojść do sytuacji, że zabraknie nam środków na opłacenie ekipy budowlanej, czy da się uruchomić transzę jeszcze w trakcie budowy dachu, czy dopiero po jego skończeniu?
Odpowiedz
0 Lajków
klodia27
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
21
1
30-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (475 wyświetleń)

Re: Uruchomienie II transzy

Drugą transzę Twojego kredytu uruchomimy dopiero po rozliczeniu pierwszej. Aby ją rozliczyć wyślij do nas w Moim ING wiadomość. Do wiadomości załącz zdjęcia oraz dziennik budowy. W odpowiedzi przekażemy Ci informację, czy akceptujemy dokumenty. Po ich akceptacji, możesz odwiedzić nasz oddział i zlecić dyspozycję wypłatę kolejnej transzy Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
62
15
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (384 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Przychodzi człowiek do instytucji po pomoc i jeszcze wonty ma. Gdzie sieją takich imbecyli?

Nie pasuje? Idź gdzie indziej, nikt i tak Cię nie lubi.

02-12-2020
Re: Stałe zlecenia - edycja kwoty pojedynczego przelewu

Aktualnie nie ma takiej możliwości i nie mamy informacji, żeby coś miało się w tym temacie zmienić. 

Możesz jednak edytować całe zlecenie stałe. Zrobisz to w Moim ING: 

• przejdź do sekcji "Zaplanow
...

02-12-2020
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

@m356 primo "via Niderlandy" to "przez Niderlandy" czyli dawną Holandię, która teraz ma nową nazwę... a secundo co do straszenia mnie odpowiedzialnością za "pomówienie", to dopisz do tego może bankier

...

02-12-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy