Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Sprawdzanie klienta po podpisanej umowie kredytowej

Witam

Czy bank sprawdza (analizuje) jeszcze raz sytuację finansową klienta po podpisaniu umowy kredytowej ale przed wypłatą pierwszej transzy raty ? Czy jest sprawdzany BIK itd.

Odpowiedz
0 Lajków
Groszek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-03-2016
Wiadomość 1 z 3 (9 904 wyświetleń)

Re.: Sprawdzanie klienta po podpisanej umowie kredytowej

O ile mi wiadomo, to pełna analiza nie jest ponownie przeprowadzana, natomiast za bardzo ryzykowne uważałbym podejmowanie kolejnych zobowiązań po podpisaniu umowy kredytowej a przed wypłatą kredytu (choćby jednej transzy). Głównie z powodu zapisów umowy obligujących do informowania banku przy zmianie sytuacji finansowej klienta.
Nie jestem jednak pracownikiem ING, więc nie mogę niczego potwierdzić Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
lukech
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
3
23-02-2016
Wiadomość 2 z 3 (9 761 wyświetleń)

Re.: Sprawdzanie klienta po podpisanej umowie kredytowej

[ Edytowane ]

Badanie zdolności finansowej oraz weryfikacja w BIK-u jest dokonywana po złożeniu wniosku kredytowego, przed podjęciem decyzji kredytowej.

DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (9 701 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy