Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Sposób złożenia wniosku a szybkość rozpatrzenia

Czy sposób złożenia wniosku - osobiście w oddziale, przez internet, przez telefon - wpływa na tempo jego rozpatrzenia i szybkość wydania decyzji czy też wszystkie wnioski są wrzucane do "jednego worka"?

 

Specjalista z oddziału poinformował mnie, że obecnie wnioski są rozpatrywane bardzo sprawnie (kończy się jesienny boom kredytowy) ale z postów na forum wynika, że obecnie nawet założenie 2 miesięcy w umowie przedwstępnej wydaje się niepewne.

Odpowiedz
0 Lajków
publicdiary
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (795 wyświetleń)

Re: Sposób złożenia wniosku a szybkość rozpatrzenia

Proces złożenia wniosku jest zautomatyzowany - nie ma znaczenia, w jaki sposób go złożysz. W oddziale, przez internet czy telefon - czas rozpatrzenia wniosku będzie taki sam. Obecnie, w zależności od złożonych i wymaganych dokumentów, czas oczekiwania na decyzję to od 1 do 2 miesięcy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
666
209
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (657 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Terminy realizacji drugiej transzy.

Dzień dobry :-)

Mam pytanie dotyczące wypłaty drugiej transzy do dewelopera.- termin do końca miesiąca. W aplikacji jest napisane, że rozpatrzenie wniosku może zająć do dziesięciu dni.
Nie chciałbym się...

20-05-2022
konto oszczędnościowe 4%

Cześć,

 

Jestem zielony jeśli chodzi o banki, czy to konto wiąże się z jakimś ryzykiem? Czy konto oszczędnościowe to to samo co lokata? Dlaczego bank nie doda tych 4% do istniejącego konta bankowego tyl

...

20-05-2022
Re: Fundusz Wsparcia Kredytobiorców - dopłata a zmiana wysokości raty / wakacje kredytowe

Wystarczy, że zgłosisz taką sytuację - telefonicznie (32 357 00 76) lub w naszej placówce bankowej. Następnie od razu możemy przyjąć od Ciebie nowy wniosek - podczas tego samego kontaktu.  Nie potrzeb

...

20-05-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy