29-06-2021 08:36
Dzień dobry,
w jaki sposób powinienem rozliczyć wykonany remont mieszkania? W załączniku nr 3 do umowy o kredyt pojawia się jedynie informacja o dokumentacji fotograficznej i oświadczeniu po zakończeniu prac w ustalonym terminie. Czy oprórcz tego powinienem również przekazać rachunki za materiały budowlane i wykończeniowe? Kwota na remont nie jest duża i zostanie wypłacona jednorazowo.
30-06-2021 08:40
30-06-2021 08:41
@TommyBoy36 Jeśli kredyt brałeś na remont mieszkania, wystarczy, że wyślesz nam zdjęcia po zakończeniu inwestycji
Nie potrzebujemy dodatkowych formalności ![]()
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |