Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Refinansowanie poniesionych nakładów

[ Edytowane ]

Niektóre banki oferują kredyt hipoteczny z celem refinansowania poniesionych nakładów za zakup nieruchomości kupionych z własnych, wolnych środków. Jest to traktowane jako kredyt hipoteczny, a nie jako pożyczka hipoteczna. Czy w banku ING jest taka możliwość i jeżeli tak to przez jaki okres od zakupu nieruchomości można w ramach tego celu ubiegać się o kredyt?

Odpowiedz
0 Lajków
atapi
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
6
4
28-10-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 207 wyświetleń)
Highlighted

Re: Refinansowanie poniesionych nakładów

Cieszymy się, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Tak, możesz zawnioskować u nas o taki produkt. Wniosek powinieneś złożyć do 12 miesięcy od zakupu nieruchomości. Kwota, o jaką możesz zawnioskować to do 80% poniesionych kosztów, nie więcej niż 80% wartości nieruchomości.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
181
39
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 151 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozyczka na cele konsumpcyjne dla osoby na dzialalnosci

Dzień dobry prowadzę jednoosobowa działalność gospodarcza od października 2018. Chciałbym wziąć pożyczkę gotówkowa na cele konsumpcyjne (nie związane z firma).
Jakie dokumenty są niezbędne do złożenia ...

26-05-2020
Re: Kredyt

Cieszę się, że zainteresowałaś się ofertą pożyczki gotówkowej. 
W tym momencie jest to za krótki okres trwania umowy, żebyś mogła złożyć wniosek. Poczekaj proszę do czasu aż będziesz miała nową umowę.

...

26-05-2020
Zapomniany login...

Od dłuższego czasu korzystam z bankowości mobilnej i loguję się z pomocą skanowania odcisku palca. Jednak obecnie ten sposób logowania nie działa i nie mogę zalogować się na konto, ponieważ... Zupełni

...

26-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy