Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Refinansowanie i dobranie kredytu

Razem z żoną chcielibyśmy kupić większe mieszkanie. Obecne było kupione gdy na świecie nie było jeszcze dziecka i okazuje się, że przydałoby się coś większego. Aktualne mieszkanie zostało zakupione na kredyt, którego zostało do spłacenia około 80tys. Czy jest możliwe refinansowanie tego kredytu wraz z dobraniem powiedzmy 300tys. na zakup większego mieszkania i płacenie jednej raty kredytu za oba te mieszkania?

Odpowiedz
0 Lajków
HubertM
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 306 wyświetleń)

Re: Refinansowanie i dobranie kredytu

Miło mi czytać, że nasza oferta Was zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy 
Oczywiście jest możliwość złożenia wniosku o kredyt na warunkach, o których napisałeś. Na to czy zostanie on przyznany ma wpływ wiele czynników, np. zdolność kredytowa, wartość nieruchomości, wysokość wkładu własnego, itp. 
Chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły. Dlatego proszę żebyś w tej sprawie do nas zadzwonił - 32 357 00 65. Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty od 8:00 do 16:00.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 223 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Dziękujemy za informację i cieszy nas to, że udało nam się pomóc.

17-02-2026
Re.: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Rzecz niesamowita - godzinę po napisaniu na tym forum ... reszta pieniędzy się jednak się we wpłatomacie odnalazła. Niesmak jednak pozostaje.

17-02-2026
Re: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Wiem, że nie macie tu takich możliwości, ale zamiast pisać kolejny raz na prywatnym czacie postanowiłam napisać publicznie,

bo takie sprawy trzeba nagłaśniać, a ludzi w podobnej sytuacji jest zdecydowa

...

17-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy