Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Raty - zmieniający się harmonogram

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie harmonogramu. Dla przykładu - pewną kwotę która została do spłaty miałem osiągnąć 15.10.32r. Skorzystałem z wakacji kredytowych, do tego co miesiąc nadplacam kredyt i dziś sprawdzam i ta sama kwotę osiągnę nie w 32 r a w marcu 33 czyli przesunięcie o 5 miesięcy mimo nadpłacenia owego kredytu. Skąd jest ta różnica ? Kolejny próg który zapisałem miałem osiągnąć 15.08.37 a teraz mam luty 38r
Odpowiedz
0 Lajków
Wojtek1980
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
2
21-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 946 wyświetleń)

Re.: Raty - zmieniający się harmonogram

W sprawie kredytu hipotecznego skontaktuj się proszę z naszymi specjalistami hipotecznymi.
Są oni dostępni na czacie w Moim ING lub pod numerem infolinii 32 357 00 57, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 lub w sobotę do godziny 16:00


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
564
125
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 888 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
rozliczenie pow. kupionego mieszkania

Dzień dobry,

od pół roku mam kredyt hipoteczny w ING. Po wybudowaniu budynku okazało się, że moje mieszkanie jest o 0.05 m2 mniejsze niż w projekcie - w związku z tym, zgodnie z zapisami umowy dewelope

...

16-01-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Może przydałaby się informacja na stronie, że PKO po prostu nie działa, skoro problem występuje od listopada zeszłego roku?

16-01-2026
Re: Re.: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Cześć, 

W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat? 

15-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy