02-12-2018 19:29
Witam,
Jeżeli chodzi o decyzję wstępną to jest pozytywna jednak doradca poinformował mnie, że nie mogę wybrać opcji z ratami malejącymi. Zdziwiło mnie to dosyć, gdyż ja i kredytobiorca mamy dobre zarobki. Doradca już niestety raz popełnił błąd i czy jest szansa, że tym razem znów coś źle wypełnił lub na moją niekorzyść wybrał raty równe?
Pozdrawiam
03-12-2018 18:28
Sprawdź proszę, jakie dokładnie raty wybrałeś we wniosku. W przypadku wątpliwości, skontaktuj się z doradcą u którego składałeś wniosek.
Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego
... 13-02-2026Dzień dobry,
Moje pytanie: Chciałbym wziąć kredyt na pierwsze mieszkanie, mam 20% wkład własny, niestety brakuje mi niewiele zdolności kredytowej (40k) do wymarzonego miejsca. Czy jest możliwość wzięci
... 13-02-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 |