Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Przejście z umowy o pracę na samozatrudnienie po podpisaniu umowy kredytowej

Witam, podpisałem umowę kredytową na zakup mieszkania deweloperskiego, pierwsza transza została już wypłacona. Kolejne będą w następnym roku. Czy przejście na inną formę zatrudnienia (z umowy o pracę na samozatrudnienie przy rozliczeniu ryczałtowym) będzie miało wpływ uruchomienie kolejnych transz? Czy o takim fakcie muszę poinformować bank? 

Odpowiedz
0 Lajków
MarcinSawicki
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (967 wyświetleń)

Re: Przejście z umowy o pracę na samozatrudnienie po podpisaniu umowy kredytowej

Zgodnie z umową powinieneś nas poinformować o zmianie zatrudnienia. Zrobisz to przez przesłanie nam wiadomości w Moim ING w swoim profilu. 

Nie będziemy ponownie badać Twojej zdolności kredytowej czy rozpatrywać wniosku, jeśli nie wpłynie to na Twoje regularne spłaty raty.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1064
214
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (920 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

A jeszcze jedno. Ile jest rubryk w pismach urzędowych do podawania nr konta? Stosujemy tam spacje? Nie ulepszajcie na siłę tego, co nie potrzeba. Może PESEL też podzielicie?

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Już myślałem, że nie będzie problemów, ale nie. Jak mówię lepsze jest wrogiem dobrego. Nie mogę poprawnie wpisać nr konta robiąć przelew. Zrobiliście podział na segmenty liczbowe. Dwie pierwsze, przer

...

08-12-2023
Re: Re.: Problem z logowaniem

Pracujemy nad rozwiązaniem tego błędu. Przepraszamy za tę sytuację. Rozwiązaniem, jakie możemy podpowiedzieć, do czasu wyeliminowania błędu jest korzystanie z opcji logowania za pomocą PIN-u oraz kluc

...

08-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy