Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Przedłużenie okresu dla decyzji wstępnej

Witam, 

Dnia 8.12 dostaliśmy pozytywną decyzję wstępną. Na 20.12 mieliśmy umówionego notariusza, jednak z powodu choroby i hospitalizacji dziecka nie damy rady jej podpisać w tym terminie. Po świętach zarówno ze strony developera jak i notariusza nie ma możliwości podpisania umowy. Najbliższy wolny termin to 3.01.2021. I tutaj 2 pytania, czy podpisując wniosek 3.01 rano i niezwłocznie wysyłając dokumenty, jest pewność, że dokumenty zostaną zarejestrowane w banku w wymaganym terminie? Jeśli nie to czy jest szansa, żeby ten 30 dniowy okres wydłużyć czy szykować się na ponowną procedurę?

Odpowiedz
0 Lajków
piotrs87
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
16-12-2021
Wiadomość 1 z 3 (1 534 wyświetleń)

Re: Przedłużenie okresu dla decyzji wstępnej

Z pytaniem o złożony już wniosek o kredyt hipoteczny trzeba kierować się do osoby prowadzącej sprawę/opiekuna wniosku (Pośrednik/ Specjalista z oddziału/ Specjalista z infolinii). Ta osoba najlepiej zna sprawę i da najbardziej rzetelną odpowiedź. Jeśli wniosek wymaga jakichś uzupełnień, akceptacji klienta, to jest na to max. 21 dni. Jest to czas, którego bezwzględnie nie można przekroczyć – po tym terminie wniosek zostaje automatycznie zamknięty przez system i trzeba rozpoczynać proces od początku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
534
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (1 488 wyświetleń)

Re: Przedłużenie okresu dla decyzji wstępnej

Trochę nie na temat, ale przywykłem, że ciężko dostać jasną i konkretną odpowiedź od ING

Odpowiedz
0 Lajków
piotrs87
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
16-12-2021
Wiadomość 3 z 3 (1 417 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Witam czy udało się Panu odzyskać pieniądze?

27-05-2024
AWARIA MODUŁU WPŁAT

Proszę o pomoc. W dniu 27.05.2024r. dokonywałam wpłaty kwoty 1500 pln we wplatomacie planet cash. Wplatomat zabrał pieniądze, po czym pojawił się komunikat 'awaria modułu wpłat'. Nie otrzymałam wydruk...

27-05-2024
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy