16-12-2021 21:20
Witam,
Dnia 8.12 dostaliśmy pozytywną decyzję wstępną. Na 20.12 mieliśmy umówionego notariusza, jednak z powodu choroby i hospitalizacji dziecka nie damy rady jej podpisać w tym terminie. Po świętach zarówno ze strony developera jak i notariusza nie ma możliwości podpisania umowy. Najbliższy wolny termin to 3.01.2021. I tutaj 2 pytania, czy podpisując wniosek 3.01 rano i niezwłocznie wysyłając dokumenty, jest pewność, że dokumenty zostaną zarejestrowane w banku w wymaganym terminie? Jeśli nie to czy jest szansa, żeby ten 30 dniowy okres wydłużyć czy szykować się na ponowną procedurę?
17-12-2021 17:52
Z pytaniem o złożony już wniosek o kredyt hipoteczny trzeba kierować się do osoby prowadzącej sprawę/opiekuna wniosku (Pośrednik/ Specjalista z oddziału/ Specjalista z infolinii). Ta osoba najlepiej zna sprawę i da najbardziej rzetelną odpowiedź. Jeśli wniosek wymaga jakichś uzupełnień, akceptacji klienta, to jest na to max. 21 dni. Jest to czas, którego bezwzględnie nie można przekroczyć – po tym terminie wniosek zostaje automatycznie zamknięty przez system i trzeba rozpoczynać proces od początku.
19-12-2021 12:33
Trochę nie na temat, ale przywykłem, że ciężko dostać jasną i konkretną odpowiedź od ING
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |