Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Powrót z urlopu wychowawczego a kredyt hipoteczny

Dzień dobry, wróciłam dwa tygodnie temu z 2 miesięcznego urlopu wychowawczego (bezpłatnego) do pracy. Wysłałam wniosek o kredyt hipoteczny. Czy analityk weźmie pod uwagę moje wynagrodzenie z umowy o pracę, czy wpływy z ostatnich 3 miesięcy?
Odpowiedz
0 Lajków
Awi
Awi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 104 wyświetleń)

Re: Powrót z urlopu wychowawczego a kredyt hipoteczny

Jeżeli przerwa, w otrzymywanym wynagrodzeniu, wynikała z urlopu wychowawczego, możemy wziąć pod uwagę Twoje dochody po pierwszym wpływie wynagrodzenia (uwzględnimy wynagrodzenie z ostatniego miesiąca). 
Jeżeli jest to umowa o pracę na czas określony, na okres krótszy niż 12 miesięcy w przód (licząc moment składania wniosku), nie zaakceptujemy dochodu.

 -----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
538
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 941 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Przykro nam, że wpłatomat nie zadziałał prawidłowo Emotikon: Smutny Przekazaliśmy numer reklamacji do analityków z prośbą o pilną weryfikację Twojego zgłoszenia.

18-07-2024
Re.: Czas rozpatrywania wniosku

Standardowo, czas to 21 dni od otrzymania kompletu dokumentów. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące statusu swojego wniosku i czasu jego rozpatrzenia, skontaktuj się z doradcą, z którym go składałeś

...

18-07-2024
Nie można dodać karty ING Visa do Google Pay

Witam. Borykam się z takim problemem, bo ja nie mogę dodać swojej karty ING Visa do Google Pay. Wyskakuje mi taki błąd: "Tej karty nie można używać do płatności zbliżeniowych", wszystkie opcje w aplik

...

18-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy