Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Potwierdzenie ukończenia realizacji inwestycji

Dzień dobry,

Jakiś czas temu wziąłem kredyt hipoteczny na lokal w budynku jednorodzinnym. Kredyt składał się z 2 transz, pierwsza na lokal a druga transza w wysokości 10tyś na cele związane z wykończeniem. Jak wiadomo wykończenie domu to koszt min 200tyś więc to 10tyś to kropla w morzu, zrezygnowałem z niej i bank przyjął wniosek. Transzy 2 nie dostałem, a bank dalej wymaga ode mnie potwierdzenia realizacji celów, na które przeznaczona była ta transza. Dlaczego muszę udowadniać coś co nie jest przedmiotem kredytowania? Dlaczego nie mogę zostawić sobie lokalu w stanie deweloperskim?

Pozdrawiam,
Mariusz
Odpowiedz
0 Lajków
mariusz_l
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-10-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 152 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie ukończenia realizacji inwestycji

Faktycznie w takiej sytuacji nadal wymagamy wypełnienia warunków z umowy kredytowej. Obecnie możemy zaproponować wydłużenie okresu budowlanego. 

Proszę skontaktuj się z naszymi doradcami hipotecznymi na czacie w Moje ING lub telefonicznie 32 357 00 57. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 052 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy