Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Oprocentowanie stałe kredytu hipotecznego

Chciałam zapytać ludzi posiadających oprocentowanie stałe kredytu hipotecznego, czy po 5 latach po ponownym przeliczeniu rat, rata dużo wstrasta, czy raczej pozostaje na podobnym poziomie? Zastanawiamy się z mężem czy może dojść do sytuacji np że nagle rata kredytu po 5 latach wzrośnie dwukrotnie?
Odpowiedz
0 Lajków
Krdytobiorca
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
20
0
29-04-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 048 wyświetleń)

Re.: Oprocentowanie stałe kredytu hipotecznego

Po 5 latach stałej stopy otrzymujesz nową ofertę stałego oprocentowania. Jeśli jej nie przyjmiesz, przechodzisz na zmienne. W obu przypadkach obowiązuje oprocentowanie aktualne na moment otrzymania tej oferty. Jakie będzie wtedy - czyli za 5 lat - oprocentowanie kredytów, to raczej nikt teraz nie wie, więc nie sposób odpowiedzieć, jaka będzie różnica w wysokości raty, ani na plus, ani na minus.
Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 040 wyświetleń)

Re.: Oprocentowanie stałe kredytu hipotecznego

 
Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 040 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy