Odpowiedz

Okres karencji

Witam, w zeszłym roku podpisałam umowę na kredyt hipoteczny na 30 lat z 2 letnim okresem karencji. Czy ten okres mogę skrócić roku jeżeli tak to w jakim przypadku. Czy w trakcie trwania karencji mogę nadplacac kredyt tak aby pomniejsza się kapitał?
Odpowiedz
0 Lajków
Marta125
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
18-06-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 185 wyświetleń)

Re: Okres karencji

@Marta125 Jeżeli cały kredyt jest uruchomiony, to w każdej chwili możesz skrócić okres karencji w bankowości internetowej. Wtedy od kolejnego miesiąca będziemy pobierać już pełną ratę kapitałowo-odsetkową. W trakcie trwania okresu karencji możesz nadpłacać kapitał kredytu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (2 166 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy