Odpowiedz

Czas wypłaty transzy kredytu

Hej, we wzorze umowy kredytowej znajduje się informacja, że Bank ma 10 dni na wykonanie wypłaty transzy kredytu (od momentu złożenia dyspozycji). Czy ten czas jest rzeczywiście tak długi? Czy można tą wypłatę przyśpieszyć? 

Odpowiedz
0 Lajków
benek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-06-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 884 wyświetleń)

Re: Czas wypłaty transzy kredytu

Zapis umowy mówi, że mamy czas do 10 dni. Z reguły trwa to szybciej. Może się zdarzyć, że uruchomimy ją w tym samym dniu, w którym złożysz dyspozycję. Wszystko zależy od tego, czy są jakieś warunki i dokumenty potrzebne do jej złożenia.
Zapraszam Cię do kontaktu z  swoim specjalistą hipotecznym, aby uzyskać szczegóły. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 865 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy